HAKKIMIZDA

Gücünü yılların getirdiği tecrübeden alan ve bunu yenilikçi, dinamik ruhuyla harmanlayan ÖZALTUNLAR konfeksiyon, Cemal ALTUN tarafından 1986 yılında kuruldu. Oment Group çatısı altında çeşitli markalarla faaliyet göstermektedir.Kendi faaliyet alanında duayen bir firma haline gelmiştir.Öncelikli Markası olan Tramway Jeans Türkiye’de ve Dünyada kot pantolon, kot mont , keten pantolon ve bir çok çeşitli ürün grubunda faaliyet gösteren üretici, ihracatçı firmadır.
Tramway Jeans, sadece kumaş kalitesi ve doğaya olan duyarlılığı ile değil, ticari ve endüstriyel ilişkilerindeki prensipleri ile de adından söz ettirmektedir.

Değişen pazar taleplerine esnek yapısı ile uyum sağlamaya özen gösteren firmamız kaliteli ürün, etkin hizmet ve sosyal duyarlılık prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. 

Tramway Jeans, kesim, dikim ve kalite kontrol gibi ana operasyonları bünyesinde barındıran bir firmadır.

Misyonumuz

Yoğun deneyim ve referans birikiminden doğan bir rekabet gücü ile müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren, sürdürülebilir üretim teknikleri ve çok katmanlı iş güvenliği politikaları ile hazır giyim sektörünün geleceğine öncülük etmek.

Vizyonumuz

Müşterilerine yüksek katma değer sağlama özbilincini tüm operasyonlarında merkeze alarak, oluşturacağı sosyal ve çevresel farkındalık ile global değerlendiriciler tarafından daimi takdire layık görülmüş, hazır giyim kategorisinde uluslararası aktörler tarafından öncelikli tercihe haiz, tavsiye edilen ve istikrarlı bir kuruluş olmaktır.